Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Търся сериозен мъж с цел брак. Да не закъснява, да не пие, да не пуши и да не ходи по жени!". На сутринта още в 6 часа се звъни. Отваря тя и там един с цигара в ръка, с дамски прашки на челото и клатушкайки се едвам стой прав: - Аз.., за обявата.. - Как така за обявата...? Вие по жени ходите ли? - Разбира се, даже сега се прибирам от една - посочвайки прашките. - Е пиете ли? - Пия я, как да не пия. - А пушете ли? - 2-3 кутии на ден. - Ми ... Вие не отговаряте, как тогава за обявата? - Аз само да кажа, да не разчиташ на мен!
Семейни 3,247 прегледа
Следващ →

Още вицове

В чата: - Здравей, как си? - УМРИ, ГАДИНО! - Ей, какви ги вършиш? - Ох, моля те прощавай, котката ми се разходи по клавиатурата… Мутра отива на зъболекар. Докторът го моли да си отвори устата. Мутрата отваря уста, зъболекарят вижда златни, сребърни и бронзови зъби и пита: - Какво ще желаете с тези хубави зъби? - Да им сложиш аларма. “Гарантирам, че българската полиция не прави произволи и не бие хората. Един шеф на РДВР дори ми каза, че спирал нощните си патрули с думите “Прибирайте се, за да не ви бият”. Това каза вчера (16.11.2005) във Варна вътрешният министър Румен Петков... --- Шефът на N-ското РДВР наложи вечерен час за полицаите. Бандитите правят строги проверки... --- Жената на шеф на РДВР му казва: - Иди купи хляб! А той: - Ти луда ли си, виж, че е тъмно навън... Производствена компания. Мениджъра спира с новото си Порше на двора. Отваря вратата на поршето да слиза и в същото време профучава фирмен камион и му откъсва вратата. Ядосан, мениджъра слиза и започва да керщи на шофьора. -Ей, селчо виж какво направи, потроши ми чисто новото Порше!??!?! Шофьора: -Вие всички мениджъри сте един дол дренки, само за пари мислите. Невиждаш ли по-важното - портошил съм ти ръката... Мениджъра: -МАМКА МУ!! Ролекса ми! Господ пита Свети Петър: - Какво най-често ги вълнува българите, като дойдат при теб? Свети Петър: - Най-често питат:"Къде ли ще отида и има ли там ракия?"