Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Тръгнала червената шапчица при баба си, вървяла, вървяла, пътят край няма. Жега в тая гора, не се издържа. Отворила кошницата и вътре бутилка вино, глътка по глътка, изпила си всичко ( като добрите деца) и легнала да спи. По едно време минала кравата и к’во да види - заспалата червена шапчица. Решила да й пръсне малко мляко в устата. Таман си надвесила вимето и шапчицата се събудила и погледнала нагоре и казала: - Mомчета, един по един, ако обичате!
Семейни 3,659 прегледа
Следващ →

Още вицове

Живей така, че впоследствие да не съжаляваш за нищо. - Пешо, защо сте направили такива дълги крака на бебешкото креватче, бе? - Абе, заради жената, да може да се събужда по-бързо, когато детето падне от леглото... Отива жена на интервю за работа като секретарка. Външния й вид не е много подържан. Шефът проверил професионалните й умения и казва: - Да, ще Ви взема на работа, но имам една молба. Моля, за утре да си направите прическа, грим, маникюр, къса пола, деколте и т.н. - Извинете, а циците си със сол да намажа ли? - Защо? - На предишната ми работа, шефът така си пиеше текилата... - Ей малкия, не те ли е срам да пушиш? На колко си години? - На седем. - И кога захапа цигарата? - Не си спомянм тогава бях много пиян. - Докторе, искам един екземпляр от моята епикриза за жена ми! - Защо!? - Защото в графата "Обективно състояние" си написал, че съм ориентиран, а жена ми все ми разправя, че съм бил неоринтиран...