Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако искаш цял живот да си щастлив, трябва да се влюбиш в нещо, което никой не може да ти отнеме!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Колкото по-нависоко сме полетели, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят!
Бисери
03.10.2017
2,748 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жена се събужда посреднощ и открива, че съпругът й го няма. Отива в кухнята и какво да види: Мъжът й седи пред хладилника, отваря вратата и пита: - Ще ме закарате ли до гарата? След кратка пауза той затваря вратата мърморейки: - Нищо, ще хвана друго такси. Това се повтаря няколко пъти. Жената се врътва и се връща в леглото. На сутринта се събужда, отива в кухнята и що да види - ни съпруг, ни хладилник. На кухненската маса стои бележка: "Отивам на гарата."
\"Какъв хубав руски самовар\", помисли си Мюлер. \"Ти само завърти кранчето\", лукаво се усмихна скритият вътре Щирлиц.
Кара си един човек жигулката, но на един светофар му отказали спирачките и се натресъл в един черен Мерцедес пълен с мутри. Човекът изтръпнал, но си казал: "Така или иначе ще ме утрепат, дай поне да си направя кефа", извадил една щанга от колата, излязъл и започнал да чупи Мерцедес-а. Натрошил стъклата, огънал калниците, вдлъбнал вратите, а от Мерцедес-а никой не излиза. Качил се човека в жигулката и отпрашил, а едната от мутрите казала: - А, бе шефе! К’ъв беше тоя, бе? - Незнам к’ъв беше, ама представяте ли си к’во щеше да стане, ако ние бяхме виновни?
Нещастен влюбен смутено се обяснява на любимата си: - Искам да те питам нещо, ама много се смущавам… - Питай смело, аз съм готова с отговора от един месец.
Най-трудното нещо за един очен лекар - да убеди пациента да се съблече.