Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един човек имал приятел в Сибир. Веднъж чул по радиото, че в Сибир е -60 градуса. Обажда се на чукчата си и пита: - К`во праите там, бе? Как живеете при -60? - Как -60, бе? Само -40 е. - У нас по радиото казаха -60. Чукчата се замислил малко и отвърнал: - А, навън може да е -60...
Любими Герои 3,079 прегледа
Следващ →

Още вицове

От форума на bg-mamma: - Момичета, мисля, че мъжът ми ми изневерява! - Кое те кара да мислиш така? - Ами децата въобще не приличат на него! Вярно ли е,че когато един компютър изгори, за част от секундата пред взора на микропроцесора преминават всички операции,които някога е вършил? В трамвай се качил мъж с маймунка, която започнала да скача по хората. Един мъж отишъл при ватмана и попитал : - В трамвая позволено ли е да се возят маймуни? - Абе, щом вече си се качил, карай! Дълги години все се повтаряла приказката за гаргата и сиренцето, дето лисицата все успявала да я излъже и да й го вземе. Най-накрая гаргата решила да не се вързва и да не си отваря устата като дойде лисицата. И така, седи си на клона гаргата със сиренцето в уста. Лисицата се задава, гаргата още веднъж се зарича да не проговори този път. Приближава се лисицата, взима един прът и без да пита удря слисаната гарга по главата, тя пада в несвяст и отново изгубва сиренцето. След малко се свестява и си казва: - Брей, те много съкратили приказката бе… Майка и детето си отиват на плажа, и детето пита: - Мамо, какво си държи оня чичко в гащичките? - Паричките, сине, паричките!!!!!! - Добре мамо, онзи чичко колкото повече те гледа толкова повече пари има.