Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един човек имал приятел в Сибир. Веднъж чул по радиото, че в Сибир е -60 градуса. Обажда се на чукчата си и пита: - К`во праите там, бе? Как живеете при -60? - Как -60, бе? Само -40 е. - У нас по радиото казаха -60. Чукчата се замислил малко и отвърнал: - А, навън може да е -60...
Любими Герои 3,078 прегледа
Следващ →

Още вицове