Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Смъртта на един човек е трагедия. Смъртта на милиони е просто статистика!
Семейни 3,167 прегледа
Следващ →

Още вицове

Скъпи Сънчо! В далечното детство имахме някакви разногласия. Но сега разбрах, че те обичам! Хайде, идвай! Срещат се двама приятели и единия вика на другия: - Пешо, айде довечера с мен! Намерил съм две мацки малко са грознички, ама като пийне човек стават! - Добре! Отиват вечерта, носят цветя, вино и т.н.. Звънят на вратата вратата се отваря и Пешо казва: - Ей брато тръгвам си аз, немога да пия толкова много! В паспортна служба Поп-Фолк певец декларира семейното си положение: - Омъжен съм,имам дъщеричка,съпругът ми също е омъжен. Един програмист отишъл на гости на свой приятел - пиaнист. Полафили, попийнали и пиaнистът решил да покаже на приятеля си своето ново пиано. Седнал той и се разсвирил. След около час приключил с репертоара и се обърнал към задрямалия си гост: - Е, какво ще кажеш? Програмистът отворил едно око и отговорил: - Абеее… Малко е тъпо това, че клавишите не са надписани, но от друга страна много ме изкефи, че Shift-a се натиска с крак. Учителката задава на децата, да напишат съчинение на тема "Какво ще направя, ако имам един милион". "Ще нахраня всички бездомни кучета" - мисли си Марийка. "Ще помогна на пенсионерите" - пише Гошко. "Ще построя голям балон и ще дам на всички да се повозят на него" - мечтае си Танчето. Учителката върви между чиновете и изведнъж вижда Иванчо седи и зяпа през прозореца. - Ти що не пишеш, бе, Иване? - Да не съм луд? Имам един милион и ще седна да работя нещо….