Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Прасчо отишъл във магазин и попитал продавача? - От какво са направени тези възглавници? - От пух. Прасчо хванал една възглавница и започнал да вика: - Пух,къде си,Пух...
Животни 3,384 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишли двама съседи за риба и единия - хвърля, вади, хвърля вади, а другия нищо. По едно време му вика: - А бе комшо кажи сега как става тоя номер та и аз да хвана нещо? - Ще ти кажа, но обещай да не казваш на никой - отговорил му той. - Значи вечер когато жена ти заспи откъсваш няколко косъма от оная й работа, щото тука само на такова калве... Прибира се той у тях чака жена му да заспи и скубе няколко косъма... Тя се пробудила и рекла в просъница: - Еееее комшо, пак ли за риба бе... Как се празнува годишнината от сватбата? С минута мълчание. — Защо се криеш от мен? Нали чувам колко си самотен, как страдаш вътре... — Мамка му, Петров, разкарай се от вратата! Остави ме да се изсера на спокойствие! Две врачки се срещат и едната казва на другата: - Ти си добре. А аз как съм? Един мъж не можел да има деца, а жена му много искала. Един ден извикал брат си, седнали на масата, изкарал една бутилка ракия, налял му и му казал: - Искам да спиш с жена ми и да и направиш дете! Ти си ми брат и така ще ми е по-лесно да отгледам детето като мое. След много размисъл, мълчаливо пресушили бутилката с ракия и брат му най-сетне казал: - Това е много трудно решение за мен... налей по още една ракия! Мъжът изкарал втора бутилка. Седели, пиели мълчаливо... пресушили и втората бутилка. Тогава брат му казал: - Добре! Ще го направя! Влязъл в стаята при жена му и след 20 минути излязъл усмихнат. Мъжът очакващо попитал: - Това ли беше? Готова ли е работата? А брат му казал: - Каква работа след 2 бутилки ракия? Направи ми една свирка и готово...