Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Дразнещо е, когато във филмите на ужасите, седи си сам човек вкъщи и пита:"Има ли някой?"..все едно убиецът ще му отговори:"Да, в кухнята съм, искаш ли сандвич?"
Професионални 3,528 прегледа
Следващ →

Още вицове

Решили съученици да празнуват годишнина от завършването си. 10 годишнина: - Къде се събираме? - Хайде в "Крушата". Там келнерките са много сгодни. 20 годишнина: - Къде се събираме? - Хайде в "Крушата". Там има вкусна храна. 30 годишнина: - Къде се събираме? - Хайде в "Крушата". Там е тихо и няма навалица. 40 годишнина: - Къде се събираме? - Хайде в "Крушата". Там е евтино и за пенсионери. 50 годишнина: - Къде се събираме? - Хайде в "Крушата". Там дават каша, и така нямаме зъби. 60 годишнина: - Къде се събираме? - Хайде в "Крушата". Там никога не сме били. чък норис открива бъговете на уйндоус още като погледне инсталационният диск След мача на ЦСКА срещу Байер Леверкузен, треньора събира играчите на германския клуб: - Воронин? - Тук! - Жуниор? - Тук! - Бербатов? - Ми, няма го.. - Каде е? - Отиде в съблекалнята на ЦСКА и той да са порадва! - Миче, правиш от мухата слон! - Да, вълшебница съм аз! Смесени чувства - това е, когато на предния капак на колата ти е надраскано с пирон: "В секса си най-добър".