Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Какво ти е на лицето? - Вчера ходих във фитнеса, малко да потренирам... - Е, какво общо може да има фитнеса, аз те питам за лицето. Какво се е случило? - Една мутра в залата изпусна щангата... - На лицето ти?!?!? - Не, върху себе си, на крака си! - А лицето ти? - А моето лице реши да се разсмее на това...
Разни 1,617 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ученически: - В картината си "Зима" художникът е възпял красотата на руското лято. -Ей, каква тъмница! Нищо се не види. Ти каква си ма, блондинка или брюнетка? - Блондинка, разбира се. - Да не лъжеш? - Я па тоя, че каква блондинка ще съм, ако не лъжа! В една банка влиза човек с маска на главата. - Слагай парите в торбата! - Ама какви пари господине това не е банка за пари. - Ами какво има в сейфа зад теб? - пита той. - Сперма - отговаря красивото девойче. - Я отваряй, а вярно. Ами пий тогава. - Ама господине... - Пий казах. Девойчето отпива, след което човека сваля маската с думите - Видя ли бе Миме че можеш да гълташ... Вървели си две запалки и едната казва: - Пфф свърши ми газта... Другата запалка: - Ми отиди си я зареди на газстанцията!? Размисли на един безработен: - Ставам рано, включвам си японското радио, слагам си италианските дънки, китайската тениска, после от немския хладилник си изваждам полски натурален сок. Сядам пред корейския си компютър и през американска банка си купувам английски обувки. После се качвам на чешката си кола да отида до австрийския супермаркет на пазар. Купувам си македонски зеленчуци, турски плодове. Връщам се вкъщи и лягам на италианския диван и търся работа в българския вестник. Отново нищо... Мисля си, защо по дяволите в България няма читава работа?