Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В комисията за борба с прането на мръсни пари: - Откъде взехте пари да приватизирате такъв огромен комбинат? - Имах завод, продадох го и добавих още малко пари. - А откъде взехте пари да приватизирате завода? - Преди това бях приватизирал един цех, продадох го, добавих малко и купих завода. - А откъде взехте пари да приватизирате цеха? - Бях купил една будка, продадох я, добавих още малко... - А откъде взехте пари да закупите будката? - Ааа, тях вече ги излежах!
Разни 1,454 прегледа
Следващ →

Още вицове

Когато амебите се размножават, това умножение или деление ли е? Мъж иска да си хване любовница...жена му: "Скъпо е, няма да смогваме...По-добре аз да си хвана любовник, малко допълнителни пари добре ще ни дойдат!" Ако си сменят местата националния отбор по футбол и правителството, абсолютно нищо няма да се промени нито във футбола, нито в икономиката ни... Умира един наркоман. Душата му отива при Господ. - Избери си къде да те пратя, в ада или в рая. - казал му той. Наркоманът се чудил, чудил и не можал да си избере. Тогава Господ го пуснал да види и двете. Влиза наркоманчето в рая и какво да види: Всичко зелено, едни цветя, едни девойки се разхождат, абе всичко супер. Отива след това в ада и гледа едни полета с Joint. Навсякъде расте трева. Връща се при Господ и отсича: - Пращай ме в ада! - Ок! - отговорил Господ и го пратил. Първата работа на наркоманчето била да си свие една цигарка. Бръкнал за огънче и установил, че няма кибрит. Гледал той, преглъщал жално, жално ама като няма, няма. По едно време се задава един дявол. - Браточка, имаш ли кибритче да си палнем една тревица? - пита с надежда наркомана. - Ти луд ли си бе. Нали ако имах огънче тука щеше да е рая бе. Двама бизнесмени си говорят и единият казва: - Леле, каква секретарка имам: сутрин като направи кафе и ме държи по цял ден, а на компютър като седне да пише и ръцете й не се виждат от бързина, а и в леглото е страхотна, направо е по-добра и от жена ми... Другият бизнесмен помолил да си сменят секретарките за няколко седмици и той да види за какво става дума. Видели след този период двамата и вторият бизнесмен казва: - Леле, наистина тази твоя секретарка като направи кафе и цял ден ме държи бодър, като зачатка по клавиатурата и пръстите й не се виждат, обаче от жена ти не е по-добра...