Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
ЧЪК НОРИС може да изпържи картофи без да включва котлона
Любими Герои 6,285 прегледа
Следващ →

Още вицове

Прибира се мъж у дома - кьоркютук пиян, едвам ходи. Жена му се втурва да му помага, но той нито й благодари, нито я псува. Само мълчи. - Да ти спретна една салатка? - пита съпругата. - Гра-а-а... - Какво каза? - Гра-а-а... - Ама какво ти е? - Гра-а-а... - Боже, какво ти стана... Нещо да хапнеш, искаш ли? - Гра-а-а. Съпругата се уплашила много и звъни на съседа лекар. - Какво има, Иванова? - Ами, мъж ми току-що се прибра, докторе, и нещо му има, не ще да приказва, само "гра" повтаря от половин час. - На кръчма ли е бил? - Да. - Налейте му една ракия и ще се оправи. - Ама... - Налейте му една ракия, ви казвам! Отива си жената вкъщи, налива ракия, дава я на мъжа си и пита: - Сега по-добре ли си? - Гра-а-адил Илия килия... Две баби си говорят: - Пък тази днешна младеж кво ли не прави. Даже и стъкло ядат! - Ти пък от де разбра? - Ми снощи са прибирам, едно мъжко и едно женско са натискат на площадката. Га да са качвам в асансьоро, чувам женското казва на мъжкото: - Лапам веднага. Само отвий крушката! Прибирам се аз след коледното парти към 2 посред нощ. И гледам пощата ми пълна с писма. Но уви си бях забравил ключа и като всеки български идиот тръгнах да си я вадя с пръсти. Но се заклещих... След дълга борба с пощенската кутия я изкъртих и тръгнах за спешното. Там влизам при лекаря държейки пощата пред себе си и викам. "Имата ПОЩА". Лекарят, който е виждал убийства, самоубийства, свръхдози и изнасилвания ме гледа като Слави изпълнението 6 кокошки и се кръсти. Медицинската сестра ми вика: - Момче, 30 години съм медицинска сестра и такова чудо не бях виждала ... Цялото спешно зарязаха всичките си случай, за да дойдат да се запознаем и да си направят снимка за спомен. Това се случи 2007 година и най-вероятно още се помни... Знаете ли какво си мисли блондинка когато види бананова кора на пътя си? Отговор: Няма как, пак ще се пада! Питат един ром: - Баща ти какво работи бе? Рома: - Ъхъ, тхютюн. - А майка ти? Рома: - Ъхъ, и той.