Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мутра карал БМВ-то си със 120км/ч. Вътре музиката дънела яко, имало какви ли не лазерни светлини, чудеса... По едно време видял как го задминава... трабант. Пощурял мутрата и дал газ. След малко обаче трабантът пак го задминал. Дебеловратият го приел направо като лична обида и настъпил газта до тенекията. След малко обаче трабантаджията пак го настигнал. На оня вече му кървясали очите от злоба и си казал: "Ще взема да го смажа тоя." Качен почти на волана и залепен на предното стъкло, дал газ колкото може. Като настигнал трабанта, му изревал: - И сега к’во, а? Шофиорът на трабанта го погледнал спокойно и отговорил: - Ами сега... на втора.
Семейни 1,804 прегледа
Следващ →

Още вицове

За кратко време в едно село изгоряли десет плевника. Когато се подпалил и единадесетият плевник, мъжете се събрали в кръчмата и един казал: - Това е работа на един човек! - Не е един. Двама са - казал Вуте. - Изгоря и моят плевник! - Как се казваш, Марийке - попитал Иванчо Марийка. - А ти как мислиш? Млад красив лекар се обръща към сестрата: - Госпожице, свободна ли сте довечера? - О, да! - отговаря с усмивка и надежда сестрата. - Тогава си легнете по-рано, за да дойдете поне веднъж навреме на работа. Мъж отива на гледачка. Тя му гледа на ръка и казва: - Жена ти скоро ще умре. - Това го знам и без теб, кажи ще ме хванат ли??? Бай Ганьо пътувал в едно купе с Милейди, французин и англичанин. За съжаление Милейди имала сериозни проблеми със стомаха си и едвам удържала газовете, които напирали. Но поради пътуванео с влак тя не издържала дълго и се изпуснала и то доста звучно при това. Във купето настанал смут, но англичанина веднага станал и казал: - Госожице, Господа моля да ме извините, явно стомахат ми не понася яденето от вагон-ресторанта, няма да се повтори. Но след няма и 5 минути Милейди пак пуснала една пръдня. Този път светкавично реагирал французина: - Мадам, Господа извиннете и мен навярно и аз съм ял от същото, простете. Бай Ганьо му писнало от скуката и излезнал от купето, но се върнал, отворил врата и се обърнал към двамата джентълмени: - Ако тая тука се насере, да знаете че съм аз.