Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Иванчо и баща му отишли в кравефермата да видят как се прави салам. - Виж Иванчо, в тази машина влиза теле и излиза салам. - А не може ли да влезе салам и да излезе теле. - Това само майка ти го може.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Нещастният съпруг винаги пада с рогата надолу.
Бисери
03.10.2017
2,937 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Компанията "Мерцедес" явно яко са закъсали с продажбите. - Защо? - Пуснали са реклами и на български. . .
Лекар в АГ отделение към една от пациентките: - Коя е датата Ви за раждане? - На 15 август - отговаря тя. - А вашата? - пита той следващата. - На 15 август. - И вие ли сте на 15 август? - обръща се той към третата. Първата се обажда: - А, не, тя е била на друг купон.
Доктор се обажда на пациент по телефона: - Получихме резултатите от изследванията ви и имам една добра и една лоша новина. Добрата е, че ви остават още 24 часа живот. Ужасеният пациент пита: - А тогава каква е лошата? - Не можах да са свържа с вас вчера.
- Уролог? Най-отвратителният възможен тип! Погледна презрително члена ми, пипна го гнусливо с два пръста, а после ми написа сметка, все едно, че ми беше направил свирка.
Дейвид Бекъм и жена му се прибират от летището с такси. - Къде сте били? - пита шофьора. - В Ню Йорк - отвръща Бекъм - гледахме една постановка и обикаляхме магазините. - Хапнахте ли някъде нещо вкусно? - Да, имаше един наистина страхотен ресторант. - Как се казва? - поддържа разговора шофьора. - Хм. Не помня. Я ми назовете някоя голяма железопътна гара в Лондон. Шофьорът почва: - Ватерлоо, Падингтън, Виктория... - Аха! Виктория, как се казваше ресторанта, където се хранихме?