Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Не се мислете за много красиви. Такива като вас с гигабайти ги свалям.
Програмисти 2,950 прегледа
Следващ →

Още вицове

На оживена улица в голям град мъж среща безумно красива, секси и магнетична млада жена. Той просто не устоял на гледката и след като я поздравил и се представил и казал: - О прекрасна, ако бях поет бих написал, най-прекрасната ода за теб! - Ако бях художник бих овековечил неземната ти красота в картина, но аз съм само един прост тенекеджия и мога само да те изчукам! - Пешо, къде си? - За риба, идвай и ти!!! - Ти пък? Ледът още е съвсем тънък! - Как ще е тънък? Нормален, здрав лед. Ето, сега ще скоча директно на леда и нищо няма да стане, сега с цяла сила ска....Абонатът е изключил телефона си или се намира извън покритие... Телефонно обаждане. Палав женски глас: - Ало, полицията? - Да, полицията. - Нали от при вас избяга един сексуален маниак? Уморен глас: - Да, какво искате? - Искам да ви кажа да не се притеснявате, след три дни ще ви го върна! - Какъв цвят става китаец, който си е прищипал топките? - Крещящо жълт. Полицай спира автомобил, който минава с 80 км/ч където максималната допустима скорост е 60 км/ч. - Излизай от колата! - Не мога бе, старши, тука всичко е пълно- едни наркотици, едни истории... Ако отворя вратата, ще се разсипят. - Излизай веднага! - Абе, една бомба имам на дясната седалка, ще вземе да гръмне. - Излизай! - Ама на задната седалка карам едни пушки- самоделки, ще гръмне някоя. - Излизай или ще стрелям! - Недей бе, човек! Два трупа имам в багажника. Полицаят се шашка и вика подкрепления по радиото. След малко пристигат баретите и изкарват шофьора от колата. - В колата има наркотици!- вика полицаят. Баретите проверяват- няма нищо. - И бомба има на дясната седалка! Проверяват- няма нищо. - И пушки... Гледат- няма пушки. - И трупове в багажника! - Я отваряй багажника! Отваря шофьорът и показва: - Ето няма трупове! Вие к`во го слушате тоя полицаи бе, той още малко ще каже, че съм превишил и скоростта?!