Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Надпис в зоопарк: "Не плашете щрауса, подът е бетонен!"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Не се мислете за много красиви. Такива като вас с гигабайти ги свалям.
Програмисти
03.10.2017
2,950 прегледа
Следващ →
Още вицове
На оживена улица в голям град мъж среща безумно красива, секси и магнетична млада жена. Той просто не устоял на гледката и след като я поздравил и се представил и казал: - О прекрасна, ако бях поет бих написал, най-прекрасната ода за теб! - Ако бях художник бих овековечил неземната ти красота в картина, но аз съм само един прост тенекеджия и мога само да те изчукам!
- Пешо, къде си? - За риба, идвай и ти!!! - Ти пък? Ледът още е съвсем тънък! - Как ще е тънък? Нормален, здрав лед. Ето, сега ще скоча директно на леда и нищо няма да стане, сега с цяла сила ска....Абонатът е изключил телефона си или се намира извън покритие...
Телефонно обаждане. Палав женски глас: - Ало, полицията? - Да, полицията. - Нали от при вас избяга един сексуален маниак? Уморен глас: - Да, какво искате? - Искам да ви кажа да не се притеснявате, след три дни ще ви го върна!
- Какъв цвят става китаец, който си е прищипал топките? - Крещящо жълт.
Полицай спира автомобил, който минава с 80 км/ч където максималната допустима скорост е 60 км/ч. - Излизай от колата! - Не мога бе, старши, тука всичко е пълно- едни наркотици, едни истории... Ако отворя вратата, ще се разсипят. - Излизай веднага! - Абе, една бомба имам на дясната седалка, ще вземе да гръмне. - Излизай! - Ама на задната седалка карам едни пушки- самоделки, ще гръмне някоя. - Излизай или ще стрелям! - Недей бе, човек! Два трупа имам в багажника. Полицаят се шашка и вика подкрепления по радиото. След малко пристигат баретите и изкарват шофьора от колата. - В колата има наркотици!- вика полицаят. Баретите проверяват- няма нищо. - И бомба има на дясната седалка! Проверяват- няма нищо. - И пушки... Гледат- няма пушки. - И трупове в багажника! - Я отваряй багажника! Отваря шофьорът и показва: - Ето няма трупове! Вие к`во го слушате тоя полицаи бе, той още малко ще каже, че съм превишил и скоростта?!