Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Eдно борче си купило чисто нов джип. Подкарал си го той из града и му се кефи. Не щеш ли на едно кръстовище някой много яко го удря отзад, обръща се той и гледа една огромна лимузина. Бясно борчето скача от джипа, отива отваря лявата врата на лимузината, от там изкарва едно деденце в балтон, хваща го за реверите, вдига го от земята и му крещи: - Е сега те утепах! От другата врата на лимузината скача друго борче и крещи: - Абе брато, остави го бе, тва е шефа, волана е от дясно!
Черен хумор 1,899 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една мома от провинцията дошла в София и си намерила работа като секретарка. На първия работен ден другата секретарка я въвеждала в обстановката. Момичето попитало на диалект колежката си: - Ами шефът дей, бе? А другата секретарка й казала: - Ами мене на кушетката, за тебе не знам... Иванчо отишъл при баща си и го попитал: - Тати, какво е травестит? А баща му отговорил: - Питай леля си Гошо, той знае. Лазар се луташе в тъмното като дърво изгубено в гората! Държавен контрол чрез личните e-mail-и телефонни разговори? ---- Съобщение в Outlook Express: "Моля, опитайте се да изпратите по-късно мейла си, службите са в профилактика!" ---- Понеже технически е невъзмно това да стане остава да приложат опита на Китай - и да ограничат достъпа до международния интернет... Блондинка казва на приятелка: - Записах си час за педиатър! - Защо? - Искам да си направя педикюр.