Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На една баба и дошли гости , приятели на сина и . Яли , пили и свършили всичко . Бабата попитала сина си : -Сине , няма какво да пият повече , какво да правим ? -Мамо , сипи им малко оцет , те ще се откажат и ще си тръгнат ! Бабата сипала оцет . Единият от гостите след няколко чашки казал на другия: - Абе това е оцет ! , а вторият отговорил : -Не бой са , в една къща повече от един литър оцет няма . Те пак ще ни сипят вино .. И така продължила вечерта .
Семейни 3,275 прегледа
Следващ →

Още вицове

Гошо при доктора: - Докторе, кастрирайте ме! - Да не сте луд! - Много ви моля, докторе, направете ми кастрация. - Е, щом толкова държите. Гошо и Пешо: -Гошо, ти имунизира ли се? - Ей, тва ли беше думата! На 2-ри януари в инфекциозното : - За много ангини ! Гларусът Гошо тръгва на автостоп за морето. Качва го открит камион превозващ празен кофчег. Завалява силен дъжд и Гошо влиза в ковчега. След малко камиона спира на двама махащи цигани. - А ва бате,ши на качиш ли до Бургас. - Качете се,отзад има още един. Качват се.Пристигат в Бургас.Шофьора пита Гошо,къде са се дянали циганите,след като не е спирал никъде,и е карал с 80. Гошо разказва какво е чул. - Мирко,ко ши кайш,да видим ли ко има вътре? Някой пръстен,някой часовник. - Страх май. - Няма страшну ва,той умря вечи. Гошо обяснява: - Аз само надигнах капака на ковчега,седнах и за секунда видях двама да се надпреварват,кой да скочи пръв. Влиза американец в английска кръчма и си поръчва Будвайзер. - Американец сте, нали? - предполага барманът. - Да, по какво познахте? По акцента или по това, че поръчах Будвайзер? Барманът отговаря: - По това, че сте най-дебелият човек, който съм виждал някога. Рота войници каца на Луната. Старшината ги строява и им обяснява: - Онзи кратер вляво от мен виждате ли го? - Да. - Там ще ни е спалното помещение. А онзи вдясно? - Да. - Там ще ни е консерваторията. А онзи зад мен? - Да. - Там ще ни е обсерваторията. Някакви въпроси? Редник Иванов: - Разрешете да запитам. - Казвай, Иванов! - Спалното помещение е ясно - там ще спим, консерваторията е ясна - там ще си държим консервите, но за какво ни е обсерватория? - Идиоти, вие да не искате цялата Луна да обсерете!