Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Млада жена се връща у дома след среща с любимия. Майка й вижда, че е тъжна и я пита какво става. - Ах, мамо - проплаква дъщерята. - Той току-що ми предложи да се оженим... - Прекрасно, чудесно... А ти защо си тъжна? - Той сподели, че е атеист. Значи не вярва, че съществува ад?! - Не се коси, детето ми - успокоява я майката. - Ти се омъжи за него, пък после ще му покажем, че греши!
Семейни 3,371 прегледа
Следващ →

Още вицове

15-ти септември. Иванчо ще тръгва на училише за първи път. Бабата: - Не обиждай момичетата, не ги дърпай за косата! Дядото: - Не се оставяй да те обиждат! Майката: - Сложила съм ти сандвичи в раничката. Мий си ръцете преди хранене! - А ти тате, защо мълчиш? - По пътя за училище ще си поговорм. Вървят по улицата, а насреща им една блондинка секс-бомба. Спряли се, изгледали я със отворени уста, изпратили я с поглед. Бащата се обърнал къъм Иванчо: - Видя ли? - Видях! - Запомни, сине! Такива ги ебат само отличниците! "И все пак тя се върти" - помисли си пияния Галилей. - Миче, да си виждала една синя джаджа, в USВ-порта се слага? - Ти мен за съвсем тъпа ли ме имаш? Знам какво е флашка. Трябваше ми да си запиша снимките, взех я, а тя не работеше. Изхвърлих я. - Това беше адаптер за радиомишката, умницата ми... Пингвин и зебра отиват при фотограф. - Цветна ли снимка? - Не, стига и черно-бяла. Французин, англичанин и Слафчо попаднали в плен при човекоядци. Вождът им казал: - Ще бъдете убити, сготвени и изядени, а после от кожите ви ще направим кану. Ще ви позволя да изберете как да умрете. Французинът поискал сабя, извикал "Vive la France" и се намушкал. Англичанинът поискал пистолет, извикал "Бог да пази кралицата!" и си пръснал мозъка. Слафчо поискал вилица и започнал да се боде по тялото, докато през стотиците дупчици потекла кръв. - Какво правиш? - попитал го вождът. Слафчо изсумтял: - Ще имате да взимате с тъпото си кану!