Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Малко момиченце плаче в аптеката: - Мама ме прати за лекарство, а аз забравих името му. Нещо кратко беше..Просто..Помня само, че в състава си имаше хидроксиметиламинтрифенилацетат...
Професионални 3,110 прегледа
Следващ →

Още вицове

Питат един ром: - Баща ти какво работи бе? Рома: - Ъхъ, тхютюн. - А майка ти? Рома: - Ъхъ, и той. Слави Трифонов си търси нова секретарка. Кандидатките ще бъдат подложени на три теста - вдигане на телефона, правене на кафе и... "Бягство към победата". Докторка и сестра: - Значи, пиши в графика - пациента от 3та стая да влиза днес за операция. - Да, 3-та - днес. - Войника от втора го оставяме за утре - 2-ра за утре. - Така. Значи, този от първа сега го оперира д-р Иванов, 2-ра - утре, 3-та - следобед, 4та е празна..кой ни остана, кой, кой ми се губи..А! Какво ще правим със симуланта от 5-та... - Със симуланта ли..ми нищо - той почина вчера... - Кой, аз? Да се напивам така, че после да не помня нищо? Нямам спомен такова нещо да ми се е случвало. Попитали Радио Ереван: - Каква е разликата между НРБ и РБ? - В НРБ хората се мъчеха да намерят по магазините най-необходимото, в РБ хората се мъчат да намерят най-необходимото по кофите за боклук.