Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Моята изповед: Сьжалявам че баша ми не е мутра! Сьжалявам че не живеем в кьща в бояна! Сьжалявам че нямаме SL-500! Сьжалявам че родителите ми са разведени! Сьжалявам че уволниха баща ми от работа! Сьжалявам че ми дават по 2лв. на ден! Сьжалявам че не си купувам маркови дрехи! Сьжалявам че вече няма да тренирам понеже нямям пари да си платя таксата. Сьжалявам че не мога да си купя нов G.S.M! Сьжалявам че трябва да се ограничавам в разговорите! Сьжалявам че понякога отказвам да отида на рожденните дни на прияте ли те си понеже сърце не ми дава да поискам пари от татко! Сьжалявам че няма да си празнувам абитюренския бал! Сьжалявам че когато искам да си купя нещо трябва да спестявам от джобните си 2 лв.! Сьжалявам че има хора които цял живот са били богати! Сьжалявам че сьм се родила! Сьжалявам че живея в Бьлгария!
Разни 1,988 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пингвин и зебра отиват при фотограф. - Цветна ли снимка? - Не, стига и черно-бяла. Мъж получава присъда от 5 години затвор, и на влизане адвокатът му го посъветвал: - Ако, те питат по кой член си в панделата, ти ще казваш,че си по член 64. Влиза той в затвора, и още не направил 3 крачки и го спира един затворник и го пита: - Ти по кой член си тука? - Амиииии, по член 64. - Воввввв. И така продалжавал да отговаря през всичките 5 години Изтекла му присъдата,и отишъл той при адвокатът си и го пита: - Абе, къв е тоя член 64, нищо от това,което съм чувал,че може да ми се случи в затвора не ми се случи една драскотинка даже нямам? - Еми къв да е, ами за изнасилване на едър рогат добитък. В кабинета на шеф на фирма влиза развълнувана служителка: - Шефе, касиерът ни е изчезнал!! - Проверихте ли сейфа? - Не може да се помести там.. В продажба са пуснали нова четка за зъби"Акуакраш Плюс". Сега за същата цена вие можете да си миете четири зъба повече. Жена пътува в автобус и чете вестник. Във вестника е публикувана статистика за смъртността на планетата. По едно време жената се обръща към стоящият до нея човек и учудено казва: - Представяте ли си, с всяко мое издишване умира по един човек... - Госпожо, а пробвали ли сте с дезодорант за уста...