- Знаете ли, защо жените трябва да правят свирки? - попитал един професор студентите си, на изпит по анатомия.
- Защото това е единствтният начин да им влезе нещо умно в главата, господин професор - отговорил един студент....
Майката на Иванчо казала:
- Ела да ти измия пишката и да си лягаш.
Иванчо казал:
- Не искам ти да ми я миеш, искам баба да ми я измие.
- ЗАЩО?!?
- Защото на нея й треперят ръцете.