Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Днес се опитах да науча един папагал да танцува дъбстеп, но изглежда, че е идиот. - Смяташ ли, че той е идиотът?
Животни 3,257 прегледа
Следващ →

Още вицове

В български автобус: - Мамо, мамо, маймуна! - Аз не съм маймуна, а ром! - Мамо, мамо, тя говори! Слепец звъни в публичен дом: - Алооо, бардака ли е? - Да, какво ще обичате?? - Абе аз искам такова, да поръчам дама, но много специална поръчка.. - Кажете, при нас има всичко. - Амиии - рекъл слепеца - .. да бъде руса, с червени прашки и.. да прави 69!!!!!! - Чудесно, точно таква имаме, пътува вече към вас. Звъни се, отваря слепеца и ..пита: - Руса ли си?? - Да, като слънце. - Лелеле, малии - трие ръце. - С червени прашки ли си?? - Да, огън.. - Ауууууу, ихааааа - настройва се. - Ааааааа 69 правиш ли???? - Амиииии - притеснила се "дамата" - не съвсем, но скоро ще ги навърша. - Чу ли, че няма да падне имунитета на Софиянски? - Да, все пак е разделил комисионните... Председателят на комисията пита поредния донаборник: - Къде бихте желали да служите? - В Генералния щаб - бавно отговаря младежът. - В Генералния щаб! Ти какво, да не си ненормален? - А това задължително условие ли е?!? Една сутрин Щирлиц се буди в стая с решетки и без спомени от вечерта. Обмисля ситуацията, като си припомня инструкциите: "Сега ако влезе някой в руска униформа, аз съм майор Исаев от Съветската армия. Ако влезе шваба в униформа от СС - аз съм оберщурмбанфюрер от СС Щирлиц." След малко влиза санитаря на изтрезвителното и се усмихва лъчезарно: - Добре се напихте снощи, другарю Тихонов.