Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж се събужда, поглежда до себе си и извиква: - А-а-а-а! Крокодил! Жената до него: - Ама снощи бях "миличко"... - А-а-а-а! И говори!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
- Напоследък си много нервен. Нещо да не се е случило? - Не, просто имам едни лоши предчувствия - Какви по-точно. - Ами, бившата ми жена се е развела с четвъртия си съпруг и се е омъжила за първия си, а аз и бях втория.
Черен хумор
03.10.2017
1,829 прегледа
Следващ →
Още вицове
Баба ми живее сама на село. Тя има едно куче и една кокошка. Качена върху някое столче, тя кудкудяка по цял ден.
Когато пътува в чужбина, на Чък Норис му се налага да регистрира всяка част от тялото си като смъртоносно оръжие, но никога не е плащал такса за това. Просто никой не е посмял да му поиска.
Един маж отишъл на лекар и казал: - Докторе имам проблем. Доктора казал: - Ами кажи, да видим дали мога да го разреша. - Вчера дойде комшийката у нас и се заприказвахме, приказвахме, приказвахме и се наебахме. Доктора казал: - Ми няма лошо, кво толкова - изневерил си един пат на жена си - няма нищо! - Да, ама на другия ден дойде и балдъзата и с нея се заприказвахме, приказвахме, че зехме и се наебахме. - Ми няма проблем какво толкова ся? - То хубаво, ама на по-другия ден дойде у нас комшията, зехме да говорим, приказвахме, приказвахме и зехме, че се наебахме. Доктора казал: - Айде тръгвай, тръгвай, че май много се заприказвахме с тебе.
Когато искаме да помогнем на себе си, държавата ни нарича престъпници. Когато искаме да помогнем на държавата, тя ни нарича бунтовници...!?
В миналото си той имаше прекрасно бъдеще.