Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Що не се бръснеш? - Нямам си момиче, заради което да се бръсна.... - А за себе си? - За себе си купувам бирички.
Разни 2,121 прегледа
Следващ →

Още вицове

Адвокат по бракоразвдни дела към своя клиент: - Имам добра и лоша новина за вас. - Давайте първо с добрата, - казва клиента. - Вашата жена повече няма да иска включване във вашето бъдещо наследство. - А каква е лошата новина? - След развода ще се омъжва за вашия баща... Историята на САЩ в един ред: Бледоликите избиват червенокожите, за да направят път на чернокожите. Дяволът е голям оптимист, ако мисли, че може да направи хората по-лоши. В коридора на ветеринарната лечебница си говорят две кучета - огромен Сан Бернар и помиярът Рижо. Ричжо се оплаква: - Помиар съм, живея между блоковете, днес ухапах едно дете, щото ме замеряше с камъни и сигурно сега ще ме приспят с инжекция! - Мойта стопанка пък има навик да ходи гола вкъщи. Днес беше изпуснала нещо под масата, навря се да го вземе и аз не издържах и й скочих. Изчуках я много здраво! - Е, и теб ще те приспят с инжекция.. - Не, тя ме докара да ми изрежат малко ноктите на лапите, щото предните й ги бях качил на гърба.. Три стадия в развитието на мъжа: 1. "АГУ" - бебок. 2. "АХА" - подрастващ. 3. "УХА" - мъж.