Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
По татово време милиционер спира жена, която кара с привишена скорост: -Ще трябва да пишем акт, другарко. -а тя се моли: - Моля ви, не ми пишете акт, мъжа ми не знае, че съм взела колата и ако се пребера с акт ще ме спука от бой. Милиционера се смилил и казал: - Хайде от мен да мине, дай 10 лева и си отивай. -тя ровила, ровила в чантата и : -Ами нямам 10 лева.... Милиционера се намръщил но казал: -Добре, от мен да мине, дай 5 лева и бягай. - тя пак се заровила в чантата и след малко тъжно казала: - И 5 лева нямам. -А така ... и какво правим сега? -вече ядосан попитал милиционера. -Ами освен да свалям гащите и..... Тоя я огледал и рекъл: -А, че те няма да станат на жената!
Семейни 1,967 прегледа
Следващ →

Още вицове

Какво мразят най-много циганите? Wireless! Един ден едни баби стояли пред една къща и се чудели какво е това пред тях..решили да питат някой... Минало едно момиче и го питали какво е това... - Това е презерватив, не сте ли го исползвали?Това го слагат мъжете когато правят секс... - Да ама и ние сме правили секс ама не сме ги драли... След семеен скандал, жената изгонила мъжът си от къщи. Онзи, нямало къде да отиде, взел си една палатка и отишъл в близката гора. Стоял там една-две седмици, по едно време му се доебало и се сетил, един негов приятел му бил казал, че бобрите правели много яки свирки. Казал си човека "що пък да не пробвам", отишъл до близката река, хванал един бобър и го накарал да му прави свирки. След 2 часа се прибрал у тях, разбил вратата с шут, посочил бобърът на жена си и й казал: -Научи го да прави мусака и изчезвай! ! Надпис пред оптика:Ако не виждате написаното1 сте попаднали на точното място. Две мутри пътуват по магистрала Тракия с Баварец. Спират до едни храсти да се облекчат, щото Баварецът няма бордова тоалетна. Облекчават се те, обаче изневиделица от храстите се подала змия и клъвнала едната мутра по ... (онази част от тялото). Завайкала се мутрата: - Лелееее! Шъ умръ, брато! - Нема, бе, брато, ше звънна на шефа по мобата, той ще каже какво да правим! Речено-сторено: - Шефе, братото го ухапа змия по ... (онази част от тялото), кво да праим? - Амииии ... в енциклопедията пишееее ... ухапаното място се изсмуква добре и след това се плюе! - Ясно, шефе! Затваря мобата и се обръща към братото: -Шефът каза да умираш!