- Какво е мнението ви за политиците?
Оториноларингологът:
- Всички са с отит!
Психиатърът:
- По-голямата част са ми пациенти.
Гинекологът:
- Много,много не се напъват,а и така е по-добре,
защото повечето закони които раждат са даунчета.
Офталмологът:
- Тъй като гледам,левицата вижда само с дясното си око,
десницата има перде и на двете,а центъра е разноглед.
Един човек си вървял през гората и намерил костенурка. А костенурката заговорила с човешки глас: "Не ме убивай и ще ти се отблагодаря!" Човекът я взел, занесъл я в къщи, нахранил я и си легнал. "Пусни ме в леглото ти!" примолила му се костенурката. Сложил я той до себе си и в този миг костенурката се превърнала в прекрасна девойка. Тогава дошла жената на човека. "Какво става тук?" - развикала се тя. Човекът й разказал всичко и тя се успокоила.
Да пием за нашите жени, които вярват на всички истории, които им разказваме!