Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"Ученикът тропа в час и още малко ще събори училището!"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Щепселът и контактът се карали кои е по зелен. Дошла ютията и им казала да си купят трактор.
Разни
03.10.2017
2,662 прегледа
Следващ →
Още вицове
Шофьор на такси почуква на вратата на своя възрастна съседка и с виновен глас казва: - Страшно съм огорчен, госпожо, но току-що, на завоя, без да искам, прегазих котката ви. Разбира се, готов съм да направя всичко... - Добре - казва старицата, - свийте се на кълбо до печката и започнете да мъркате...
Предложение за дефиниране на "порнография" в Закона за радио и телевизия: Порнографията е описание на половите органи и отношенията между тях. Свилен Димитров, журналист от Велико Търново
- Дотук добре. Казал падащият от осемнадестия етаж, минавайки покрай десетия
Жена отива на лекар и казва: - Докторе, нямам никакви конкретни оплаквания, но все имам чувството, че нещо не ми достига.... Докторът я преглежда, слуша със слушалката и накрая казва: - Не намирам нищо особено. Бихте ли ми разказали, как протича вашият ден? - Ами, събуждам се, изпращам мъжа си на работа, сина си в училището и сядам да закусвам. Изяждам един сандвич със салам, един с кашкавал, един с риба тон, един с хайвер, един с пастет... Ама да не си помислите, че преяждам - сандвичите са съвсем мъъъъънички. В 11 часа пия чай с мъъъънички кифлички, еклерчета и пастички... В 13 часа обядвам. Супичка, предястие, още едно предястие, основно, салата със зехтин, салата с пиле... Докторът: - Достатъчно, мадам! Вече всичко ми е ясно. Това, което не ви достига е втори заден изход...
„Скучно ми е!”- каза Ева на Господ! „Ева,като твой създател те познавам изключително добре и знам от какво имаш нужда!!!” -каза Господ на Ева-„Трябва ти нещо силно физически и слабо психически,нещо егоцентрично,егоистично и самовлюбено! Ева се усмихна и се поклони пред Великия Творец! „То ще се нарича „мъж”,ще носи името Адам и за да отговаря на описанието ще му кажем че е създаден първи!!!”-каза Господ на Ева:))