Обажда се Минко Герджиков ( на Софиянски заместника) на Симеон Кобурготски в неделя(03.07) по повод на боклука в София, а Симеон:
- Как си позволявате да ме безпокоите в неделя?...Обадете ми се утре, че сега правя правителство!
------------
За съжаление това не е виц, а факт...
линк
-----
Не измисляме вицове, само гледаме правителството и констатираме факти ;-)
Разпит:
- А сега разкажете подробно, къде купихте толкова качествена диплома за висше образование?
- Вече десет пъти ви казва, че я намерих на улицата!
- Продължавате да твърдите, че на улицата се е търкаляла диплома с вашето име????
- Именно!
- И как ще обясните това странно съвпадение?
- Това не е съвпадение, лична карта, на това име, купих после...