Разговор в автобус Икарус:
- Тия седалки са страшно неудобни!
- Нали, ужасни са!
- Трябва да си взема за вкъщи!
- Че за кфо са ти ???
- Ами като имам гости, да им е неудобно и по-бързо да си тръгнат!
Срещат се двама бизнесмени.
- Знаеш ли, аз въобще не мога да се срещна с тебе, ти вечно си зает. - казва единият.
- А ти опита ли да си уредиш среща при секретарката ми?
- Да бе, опитах се. Даже много добре си прекарахме с нея ама аз исках и с теб да се видя.