Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Ало Петър? - Да, аз съм. - Бремена съм. - Не, имате грешка!
Семейни 3,170 прегледа
Следващ →

Още вицове

Какво казва блондинът, когато види табелката с името на келнерката на гърдите й? - Маргарита... Много мило! А как се казва другата? Страрата библейска мъдрост: "Обичай ближния си!" в лека съвременна перифраза има вида: "Ближи обичния си!" Интервю: - Добър ден. За работата, като бригадир. - Имате ли стаж? - Да! - Някакви въпроси към нас? - Каква ще е заплатата? - 700 лева, - Но в обявата пише 1200. А другите? - Довиждане! Губите ни времето само! Ясно е, че нямате никакъв стаж! Детето на един борец се разболяло и вдигнало много висока температура. Вечерта то се оплакало на баща си: - Татко, имам 38 градуса температура. - Оо - казал борецът - нищо ти няма. Аз съм имал 50-60. След малко като останали насаме, жена му се скарала: - Как може да говориш такива глупости на детето? Човек не може да вдигне толкова висока температура! - Знам - казал борецът. - Ама аз само исках да го успокоя детето. Иначе я съм имал 20-25... Програмист седи на мивката и си пере подложката за мишка. Покрай него минава колега и пита: - Що го переш това, бе? - Абе, мани, вчера си инсталирах Windows 2000 и мишката ми се издрайфа!