Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мутра с приятелката си са на стоп, понеже джипът му се е повредил и за да не мръзне момичето, той решил да го изпрати в града. Спират първата задала се кола - мутрата вади пистолета си и го опира в челото на момчето зад волана с думите: - Мастурбирай мамка ти! Няма къде да ходи и си ударил една. Още не изпразнил се и онзи реве отново: - Давай пак! - Ама защо бе шефе - пита с недоумение момчето? - Давай, че ми натежава палецът! Какво да прави, ударил си и втора. След малко случката се потретила. След като и за трети път момчето се изпразнило, доволно мутрата казва на мацката: - Е Маша, вече този господин наистина ще те откара до града.
Семейни 3,473 прегледа
Следващ →

Още вицове

-Помниш ли Гицо, на какви изтезания бяхме подложени 45 години ние жените по време на комунизма?Моя мъж беше партиен секретар и все повтаряше:пусни радиоточката да чуем какво ще каже другаря Тодор Живков! -Помня,Пено.Голям тормоз беше. И моя все ми викаше: пусни по -силно радиоточката, бай Тошо да си дрънка ,че да не разберат децата в другата стая как ние се оправяме... Студент към Войник: - По цял ден бедрото е до мен, а хладилникът е празен, лягам вечер, спуска се паяк от тавана. Ти ял ли си паек? В.: - По цял ден новобранеца до мен и ми носи ядене, лягам вечер от тавана се спуска паек. Ти ебал ли си някога паек? Един мъж попитал тъщата си: - Имаш ли твои снимки? - Да. - Дай ми две. - Ах, скъпи, къде ще си ги сложиш? - На чорапите, искам да си ги направя "LaCosta". Единица мярка за умствена ограниченост: "цай". Равнява се на интелигентността на букова талпа с дебелина 3 сантиметра, небоядисана. Съответно множествеността (поли от англ. POLY) на единицата "цай" се равнява на един полицай. Това е възможно най-малката мярка за умствена ограниченост. Въпроса е: На колко мерки "цай" се равнява полицейската държава България? Питат един младеж за отношенията му с неговото момиче. Майка му: - Ти с нея сериозно ли? Приятел-програмист: - С нея някакви ресурси делите ли? Приятел-администратор: - Какви права на достъп имаш?