Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отишъл Зайо Байо в плод и зеленчука и попитал продавачката : - Имати ли 100 килограма моркови?! - Не.Нямаме толкова. - каза ла продавачката. На следващея ден Зайо Байо пак отишъл в магазина: - Имати ли 100 килограма моркови?! - Не.Нямаме толкова. - казала пак продавачката. За трети път отишъл Зайо Байо до магазина : - Да имате 100 килограма моркови!? - Да.Имаме. - каза ла продавачката. - Малееее как ще ги продадете!? - изхлил се заекът.
Разни 1,973 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Деветдесет пъти "тик" и веднъж "так" - Що е то? - Стоножка с гипсиран крак! Жените харесват четири вида животни: Ягуар в гаража. Норка в гардероба. Тигър в леглото и едно говедо, което да плати сметката. Майка влиза в стаята на сина си и го заварва да си блъска главата освирепяло в стената повтаряйки след всеки глух удар: - КАК БЕШЕ ВЕЕЕ??? КАК БЕШЕ ВЕЕЕ??? Шокирана от това което е видяла майката затваря вратата. След пет минути я отваря пак и вижда същата гледка - стената окървавена, лицето на сина й сялото в кръв и сополи, а той продължава да се блъска в стената крештейки: - КАК БЕШЕ ВЕЕЕ??? КАК БЕШЕ ВЕЕЕ??? Горката майка се разплаква и в безизходица отново затваря врата. След още малко време влиза в стаята и вижда сина си целия потрошен и обезобразен - продалжава да издевателства върху себе си: - КАК БЕШЕ ВЕЕЕ??? КАК БЕШЕ ВЕЕЕ??? - Какво правиш по дяволите !? - пита ужасената майка. - КАК БЕШЕ ВЕЕЕ??? КАК БЕШЕ ВЕЕЕ??? - Какво правиш бе Иване ?!? - ДА ВЕЕЕЕ!!! ИВАН БЕШЕ ВЕЕЕЕ!!!! Примрял от глад човечец се свлякъл под едно дърво в гората и с последни сили започнал да се моли на дядо господ: - Господи, пусни ми едно парченце месо, моля ти се бе господи. И хоп отгоре паднало парче месо. Учудил се човекът, но го изял и се замолил втори път. Отново Господ се смилил. Така три-четири пъти, докато не погледнал нагоре. Що да види? Един прокажен седнал на дървото и хвърлял части от тялото си - "Обича ме, не ме обича, обича ме, не ме обича..." - Иванчо, вярно ли е че учителката е викала вчера баща ти за да се оплаква от теб? - Да. Днес пък викна майка ми, за да се оплаче от поведението на баща ми…