Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
един ловец вижда мечка и стреля.не уцелва.пробва пак.накрая презарежда а мечкатаотива при него -а мноо ми дреме за теб.аз съм за гъби
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
Учителката попитала Иванчо в даскало: - Назови 5 големи африкански животни!? Иванчо: - 3 слона и 2 жерафа!
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,021 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един милиционер гледа: пиян мъж дърпа връвчица и решил да го подиграе. - Абе, що дърпаш тая връвчица? - А ти кво искаш? Да я тикам ли?
Три склеротични бабички се събрали в къщата на едната .По едно време домакинята казала: -Е-е-е,аз забравих кафе да ви направя. Направила им кафе изпили го те и след малко едната казала на домакинята: -Ама,Пено,ти кафе няма ли да ни направиш? -О,извинявайте,забравих-ей сегичка ще направя. Пак го изпили и другата казала: -Ама,Пено,вие кафе нямате ли у вас,на празна маса ли ще ни държиш? -О,боже,как съм пропуснала да сложа по едно кафе,ей сега ще ви донеса. Изпили си пак кафето и двете бабички си тръгнали.Вървят и си говорят.Едната казала: -Ей-й-й,тая Пена едно кафе не щя да почерпи! Другата: -Коя е тая Пена дето е толкова стисната.
Чък Норис не притежава микровълнова или готварска печка, защото отмъщението е блюдо, което е най-добре да се сервира студено.
Най-обидния въпрос за канадците: - Вие американец ли сте? Най-обидния въпрос за япомците: - Вие китаец ли сте? Най-обидния въпрос за българите: - Вие българин ли сте?
На поредно съдебно заседание съдията пита обвиняемия: - Защо до този момент не си намерихте адвокат? - Ваша чест, всички адвокати, с които се уговарях, незабавно се отказваха да ме защитават, щом разбираха, че действително не съм откраднал тези два милиона долара.