Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Прибира се една баба от преглед при доктора и пъшка: "Страшно! Много страшно!" - К`во ма?! - разтревожен е дядото. - Паркинсон?! - Не - стене бабата - по-страшно! - Божке, да не е рак?! - кръсти се дядото. - Не! Това, дето цял живот го мислехме за оргазъм, било астма...
Разни 2,139 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вървял един човек през пустинята с една железопътна релса на рамото и среща друг човек, който пък носел телефонна кабинка: - За какво ти е тази кабинка? - попитал първият. - Е, как за какво! Като си вървя през пустинята ако ме срещне някой лъв и аз влизам в нея. Той обикаля около нея няколко часа и като му омръзне си заминава и така се спасявам. А, на теб закакво ти е тази релса? - Ами и аз като теб като ме срещне някой лъв започвам да бягам. Бягам, бягам и като се измора вече много и като видя, че лъва ме настига хвърлям релсата и тогава да видиш какво се вика бягане. Четчицата за руж: "Не мога да си легна с такъв простак. Та аз съм манекенка!" Четка с опит: "Вярно. Направо ще ти накъдри косъма!" Една надарена жена с големи цици чисти предното стъкло на трабанта си. Циците й опират в предното стъкло. Минава един мъж, погледал, погледал жената и накрая казал: - Госпожо, колкото и да го кърмите, БМВ няма да стане! Мъж се прибира вкъщи след работа и още от вратата подхваща: - Женооо , щете чууук*ммм... - Ама как може да ми говориш така , аз се нуждая от внимание... -Добре... Вниманиеееее, щете чууук*ммм! ! ! - Келнер, тези мухи в ресторанта ви ме дразнят! — Кажете кои конкретно и аз ще ги изловя.