Жената на един алкохолик искала да откаже мъжа си от алкохола.Отишла при един поп и го попитала,а той и казал:
-Изтегли пари от банката и купи много алкохол.Изсипи го във ваната,сложи една умряла котка вътре и го остави във ваната половин-един час.И посли всичко ще е наред. Жената направила така и след като оставила мъжа си там излязла на вън.Минал половин-1 час па си рекла:
-Е,нека остане още половин час във ваната. Когато станало време жената се качила и влязла в банята.Що да види ваната празна,а мъжа хванал котката и вика:
-Хайде мацо,пусни още 300грама!
Прибира се една баба от преглед при доктора и пъшка: "Страшно! Много страшно!"
- К`во ма?! - разтревожен е дядото. - Паркинсон?!
- Не - стене бабата - по-страшно!
- Божке, да не е рак?! - кръсти се дядото.
- Не! Това, дето цял живот го мислехме за оргазъм, било астма...