Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Сватбарски тост:<BR>- Ш-ш-ш-т!!! Зап’зете тишина! Ш-ш-шт! Млъкни бе копеуе! На тебе съм ти вдигнал мерника откакто ми гепи водката! А-така! Булката е яка мадама и искам да поздравя мла.... младоженеца, шот е забърсал яко пърче! Хе-хе! Искам да им пожелая дълъг живот, без значение колко тежък и изключително гаден и горчив ще става с изминиването на сухите и безпарични...хлъц... дни! И мацето... а-а-а... т’ва... булка! Яко парче си, па да знаеш... младоженеца е... здраво копеле!
Пиянски 2,320 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена се обръща към съпруга си: - Пешо, вчера искаха да ме изнасилят... - Това пък откъде го измисли, ма? - Не съм го измислила, защото, ще ме прощаваш, ама вече ме изнасилиха... - Тогава, защо викаш, че са искали? - Ами, защото, ако не бяха искали - нямаше да ме изнасилят... Всички мъже са еднакви. В началото ТВЪРДО обещават, а после МЕКО се измъкват. - Виждаш ли миризмата? - Не в момента. Какво не бива да казвате, когато ви спре пътна полиция: Не мога да извадя шофьорската си книжка, ако не подържите за малко бирата ми. Искате ли да си купите евтина видеокамера, без никакви въпроси? Имам петдесет в багажника. Онова там палката ви ли е или просто ви е приятно да ме видите? Трябва да сте вдигнали двеста километра в час, за да ме настигнете. Ето ви десет долара и да забравим за това. Искате ли да се състезаваме до участъка? Съжалявам, кучето ми водач обикновено лае, когато карам прекалено бързо. Това е типичен случай на тормоз от страна на фашизирана полиция. Вярно ли е, че хората стават ченгета, защото са прекалено тъпи да работят в „Макдоналдс”? Аз ви плащам заплатата, нали знаете! Благодаря, полицай. И вчера ми се размина само с предупреждение. Полицай… струва ми се, че ви обичам. Говорят си двама в бирарията. - Една вечер спорих, че за една вечер мога спокойно да изпия каса бира и спечелих спора. - Без никакви проблеми ли? - С проблем. Оттогава не ме щат в нито една компания.