Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Майка на 5 деца се обръща към пиколото в асансьора в голям магазин: До етажа на децата моля!!! Най малкото я дърпа за ръкава и прошепва: Мамо, не сме ли вече достатъчно деца.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
- Иванчо, ти кой повече обичаш? -Тате! - Защо? - Никога не си е вкъщи!
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,255 прегледа
Следващ →
Още вицове
Обява в раздел "Запознанства": "Преуспяващ бизнесмен търси жена. На намерилия гарантирано високо възнаграждение."
- Деветдесет пъти "тик" и веднъж "так" - Що е то? - Стоножка с гипсиран крак!
"-Стефане ако стъпиш на идиотомер,ще откачиш стрелките!" Учителски
Един цивилизован човек отишъл на северния полюс за да лови бели мечки. Наел си той един ескимос за учител. - Ти само гледаш - му казал ескимоса - Аз влиза при голям мечок, ти стоиш пред пещерата. Чуеш ли да вика - бягаш към селото, без да се обръщаш! Речено - сторено. Вървели те нагоре към планините, километър, два, пет, десет. Там видели една голяма пещера и ескимоса влязъл. След малко се чул рев и нашият човек си плюл на петите. Бягал той, километър, два, чудел се какво ли става, обърнал се и какво да види - ескимосът бяга, а мечката го гони. Дигнал пушката той и БУМ - гръмнал мечката. Тогава ескимосът дотичал при него и му казал: - Бял човек много глупав. Сега мята голям мечок на гръб и сам носи до селото...
Един бездомник стои зад заведението "Св. Георги и змея". Излиза сервитьорка и той я моли за храна. - Я, се махай от тука! - развикала се тя. Той постоял, постоял и тръгнал. Като минавал пред заведението я среща отново: - Извинете госпожице, а може ли да говоря с Георги?