Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две мутри си уговорили среща в дома на единия. Дошло времето за срещата, но едната мутра я няма. Минало час, два, най-накрая дошъл, а другия го пита: - Ко стана бе, що се забави толкова? - А, да видиш излизам си от нас и гледам навън един го бият петима. - И ко стана? - А, ам набихме го.
Семейни 3,208 прегледа
Следващ →

Още вицове

Готин мерцедес вътре мутра с русото му гадже с бясна скорост преминават през едно село.Минаваики пред колата им застава попа на селото.Мутрата вбесено излиза от колата и смила попа от бои.Връща се обратно и вика на гаджето. -А казват, че батман бил непобедим Мъж съобщава тактично лошата новина на жена си: - Скъпа, от днес ще говоря за майка ти или добро, или нищо. Семейство пътува към морето. В колата цари абсолютна семейна идилия- майката е бясна, че съпруга и не е дал да вземе и 6-тия куфар с дрехи - нямало място, за какво му е скапаната резервна гума, и без това не е пукал гума от 5 години и само мълчи убийствено; бащата също мълчи зловещо, а на ум продължава да се чуди кака тъпата му жена не вдяна, че отиват на море за 10 дни, не за 10 години и, защо като каже, че тръгват в 6:00, жена му винаги го разбира като "около 8". Радиото е спряно, защото Тя не понася "гадната чалга, която слуша Той", а Той не понася "лигавщините, които слуша Тя". На задната седалка стои скучаещо хлапето. то прави плах опит да разчупи тишината с предложението: - Такоооо, хайде да направим състезание със стъклата на колата! Но бащата не реагира. Хлапето обаче не се предава: - Мамо, мамооооо, мамоооооооо - започва да дърпа за ръкава майка си, какво става, ако някой чичко си купи кола, кара я, накрая тя се повреди и не може повече да се поправи? - Продава я на баща ти! - Дайте някой лев,моля! Господ да ви благославя! - Как не ви е срам! Млад, здрав, прав! Отиди да работиш! - Аз сега съм след работа! Учителката пита: - Деца, кое е най-сладкото нещо? - Захарта. - Захаринът. Иванчо: - Чукането, госпожо! - Марш навън! Излязъл Иванчо, след малко пак влиза: - Госпожо, аз размислих. - Какво размисли Иванчо? - Или сте зле в секса, или любовникът ви е зле, ама чукането си е най-сладкото нещо!