Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Защо когато вали дъжд и има светкавици блондинките са винаги усмихнати? Защото си мислят, че ги снимат!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Седи един мъж на бара и си пийва питието и по едно време до него сяда една готина мацка. Поогледал я той, и казал: - Да бях художник - да те нарисувам, да бях поет - да те възпея, ами какво да правя, като съм прост автотенекеджия...
Семейни
03.10.2017
3,316 прегледа
Следващ →
Още вицове
Австралия. Безкрайно поле, засято с коноп. Един наркоман се промъква и почва бързо да бере и си мисли: "Ще задигна една торба, ще я изсуша, и съм уреден за цяла година". Изведнъж обаче забелязва в далечината полицейска кола. Ами сега? Гледа наблизо - стадо кенгура. Веднага взел решение - съблякъл се, смесил се с кенгурата и почнал да подскача заедно с тях. По едно време съседното кенгуру го бутнало с лакът и му изсъскало: - Свали си чорапите бе, ще издадеш цялото стадо!
Три блондинки попаднали на остров сред реката и не знаели как да се измъкнат. Тогава дошъл Добрия дух и им обещал да им изпълни по едно желание. Първата казала: - Искам да ме направиш умна, че да се измъкна. Речено-сторено, направила си сал и минала. Втората казала: - Искам да ме направиш по-умна от първата. Речено-сторено и тя си направила лодка и минала по моста. А третата казала: - Искам да съм по-умна от втората. И тогава духът я направил мъж и тя минала по моста.
Какво ще направите, ако видите застрашено от изчезване животно да яде застрашено от изчезване растение? Защо жените ходят в нощните клубове с вечерни рокли? Не трябва ли да носят нощници? Щом любовта е сляпа, защо еротичното бельо е толкова популярно? Щом американците хвърлят ориз на свадбите, азиатците хамбургери ли хвърлят? Щом заешкото краче носи късмет, какво се е случило със заека? Защо не правят и самолета от същия неразрушим материал като черната кутия? Как са се озовали по местата си табелите с надпис "Не гази тревата"? Защо се казва "туристически сезон", щом не можем да стреляме по туристи? Защо овцете не се свиват, когато вали? Щом за тефлона не залепва нищо, как тефлонът залепва за тигана? Защо има само една комисия по монопола?
Двоика правили секс. След като жената сваршила, попитала: - Уаууу! Това е! Скъпи, никога през живота си не съм се чувствала така. Беше невероятен! Кажи ми честно - виагра ли пи? - Не, мастика!
Жена пътува в препълнен автобус.Внезапно си бърка в чантата и казва: - Яйцата, чадъра, перуката, всичко е тук. След известно време пак притеснено бърка в чантата: - Яйцата, чадъра, перуката, всичко съм взела. Оттегчен мъж до нея казва: - Госпожо, престанете да ми бъркате в гащите чантата ви е на пода.