Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
При доктора: - Пиете ли? - Пия, докторе. - Колко често? - Всеки ден, но понякога и се запивам.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
След пиене, мъжете говорят глупости, стават емоционални, карат лошо и не обмислят нещата, а жените могат да правят всичко това, и без да пият.
Бисери
03.10.2017
3,606 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един господин намерил папагал на улицата. Отишъл при полицая и го попитал какво да прави с него. Полицаят му казал да го откара в зоопарка. На другия ден обаче, полицаят отново срещнал господина с папагала на рамо: - Ама нали ви казах да го заведете в зоопарка? - Заведох го, хареса му, сега отиваме на кино.
Странна държава сме - шефът на парламента май нямал българско гражданство, а чуждите наркотрафиканти имат...
На преглед при лекаря влиза пълна жена с ангина. Докторът започва да я преглежда. Жената: - Кажете, докторе, нали съм много дебела и отвратителна? Докторът, взема една лопатка за преглеждане на гърло и казва: - А, не, всичко ви е нормално! А сега отворете уста и кажете "Му-у-у.."
Новини от Варна: Спор за паркиране завърши в болницата... ---- - Кой ви разреши да паркирате тук? - Ето този метален прът... ---- - Леко бе, блъсна ми колата! - Аз съм областния на Варна и не ми пука....
Георги, Иван и Митко си вървяли и срещнали дявола и той им казал, че който настъпи черно облаче ще си хване много грозна приятелка. Варвят си сега Георги и Иван и срещат Митко с едно много грозно момиче и питат как е станало: Митко: ми настъпих черно облаче. Варвят си сега Георги и Митко и срещат Иван с едно много грозно момиче и питат кво станало: Иван: ми настъпих черно облаче. Варват си сега Митко и Иван и срещат Георги с една адска мадама и питат кво станало. И момичето отговаря: - Ми настъпих черно облаче.