Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Лошите лимони след смъртта си попадат в лимон-АДА.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Хълцам вече половин час. Казаха ми да пия вода. Гаврят се. Сега не само хълцам, ами и бълбукам.
Бисери
03.10.2017
3,119 прегледа
Следващ →
Още вицове
Вървяли си две блондинки и стигнали до брега на една река. Стоели втренчени в отсрещният бряг и едната промълвила: - Е-е-е-е-ех! Сега ако бях брюнетка, щях да знам какво да направя, за да премина отсреща. Другата: - Аз пък ако бях мъж, щях да знам к’во да напра’я... И изведнъж се появило едно дяволче и им изпълнило желанията. Тая която се е превъплътила на брюнетка, се разсъблякла демонстративно и влязла в реката, и я преплувала. А тази която се преобразила на мъж се огледала, огледала и преминала отсреща по най-близкия мост...
В Щатите един човек си кара колата по автомагистралата и попада в задръстване. Търпеливо започва да чака. Изведнъж някой почуква на стъклото му. Човекът сваля прозореца и пита: - Какво става? - Терористи са взели Буш за заложник и искат един милион долара откуп, в противен случай ще го залеят с бензин и ще го запалят. Ето защо аз минавам от кола на кола и събирам дарения. Шофьорът пита: - И по колко дават хората? - Ами всеки различно - 5-10 литра...
Орешарски: Това е най-добрият кабинет досега! Ще ни помните със Станишев, както помните Луканов и Виденов!
Войници преследвали Чапай и Петка през джунглата. Чапай казал: — Петка, дай да се скрием в джунглата. — Ами ако ни нападнат тигри какво ще правим? — Ами аз ще започна да свиря на гайда, а те ще започнат да играят хоро. Скрили се те в джунглата, тигрите дошли и Чапай започнал да свири на гайда. Изведнъж ги нападнал един тигър. Двамата побягнали и се качили на едно дърво. Петка казал на Чапай: — Нали каза че тигрите ще играят хоро? — Де да знам аз че има глухи тигри.
Водят малко момиченце при психиатьр. Психиатъра я пита: - Как се каэваш? - Мая. - А на колко години си? - На 5. - Кой сеэон е сега? - Лято. - Е как лято, вчера воэи ли се на шейна? - Воэих се. - А прави ли снежен човек? - Правих. - Е какво лято е сега? - Скапано!