Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Знаете ли, че ГДБОП са изтеглили съдържанието на всички торент-тракери. ---- "С колегите работим активно и дълго сме наблюдавали всички торент-тракери. Свалили сме цялото съдържание и сме установили, че то е без уредени авторски права." Явор Колев пред вестник "Експрес"
Любими Герои 2,832 прегледа
Следващ →

Още вицове

Думичката „МЕД” едва ли предизвиква у един ром асоциации свързани с пчели и трудолюбие. Един прилеп първия път малко разкървавен, втория път още по разкървавен,третия тотално разкървавен един друг прилеп до попитал какво става защо така: -Виждаш ли ония стълб ей там?-ДА!!!-добре ама аз НЕ го видях!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Двама пияници си говорят... - Кольоо... ти спал ли си с моята жена ?! - К`ви глупости говориш бе ?! НИКОГА не бих !! - ААаа ясно ! Значи и тебе те е гнус ! В ресторанта: - Келнер, пилето ми е сурово!!! - И как разбрахте? - Изкълва ми гарнитурата! Двама приятели завършват военно училище в Русия. Единият получава назначение на юг, а другият близо до полярния кръг. Като добри приятели те си пишат редовно: - Жега. Продадох малко оръжие. Купих си кола. - Студено е. Пия. - Продадох един влак боеприпаси, купих си къща и вила. Ще се женя. - Студено е. Пия. - Ревизия. Арестуван съм. Всичко ми конфискуваха. Жената ме напусна. - Продадох празните бутилки. Купих си кола, къща, вила и се ожених. Студено е. Пия.