Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На премиера в театъра един от зрителите не чува нищо заради разговарящите зад него две дами. - Извинете, - обърнал се той към тях. - Не мога да чуя нито дума. - Ама че нахалство! - възмутили се дамите. - За какво си говорим, вас изобщо не ви касае!...
Блондинки 3,714 прегледа
Следващ →

Още вицове

Семейството на Марийка отишли на гости у Иванчо. Яли пили и станала късно, затова решили да пренощуват там. - Марийке, трябва да спиш в стаята на Иванчо и понеже има само едно легло, през ноща той каквото и да ти казва, ти му отговаряй, Не бива Иванчо - посъветвал я баща и. Легнали си и за по-сигурно бащата на Марийка сложил една дъска по средата на леглото. През ноща, Ивначо към Марийка: - Марийке, бива ли двама млади да спят разделени отедна дъска? - Не бива Иванчо - отвърнала тя, с отговора подсказан от баща и. Хоп Иван хвърлил дъската. - А бива ли двама млади да са в едно легло и да спят с дрехите? - Не бива Иванчо. Взели и се съблекли. - А бива ли Марийке, двама млади да спят в едно легло чисто голи и да не се наебат? - Не бива Иванчо. Разтворила нашта бедрата и Иванчо го топнал. На сутринта бащата бърза да разбере какво станало с дъщеря му Марийка: - Какво стана дъще, Иванчо закача ли те? - Ох Татеее, с твоето не бива, Иванчо цяла нощ ми го набива... Една блондинка пътувала в автобус и прозорецът до нея бил отворен. Мъжът, който седял наблизо й казал: - Бихте ли затворили прозореца, навън е студено. Тя го погледнала и нищо не отговорила. След известно време мъжът казал отново: - Бихте ли затворили прозореца, навън вече е много студено. Блондинката пак го погледнала и пак нищо не казала. Мъжът се ядосал, станал и затворил прозореца.Тогава блондинката го попитала: - И какво сега? Навън стана ли по-топло? Мъжката стоножка брои: - 97, 98, 99, 100, 101... Скъпа! Родило ни се е момченце! Смешно ми е като ме плашат с тежки спорове с юристите на някоя голяма компания. Аз съм печелил спор с жена, бе алоо! В час учителката пита децата : - Деца, познайте в коя ръка държа тебешира и в коя показалката ? Иванчо става и казва: - Г-жо, в дявата държите показалката, а в дясната тебешира. - Браво Иванчо -как позна ? -Много просто Г-жо, просто от лявата ви страна се показва показалката и затова реших, че тя е в лявата ! -Браво Иванчо, харесва ми как мислиш ! След малко, Иванчо става внезапно с ръка в джоба и казва: - Г-жо, познайте какво държа в джоба си ! Учителката възмутена - Иванчо мръсник , как може да показваш такива неща в час?! Иванчо вади ръката си и казва - Не Г-жо, това е ножа ми, но ми харесва как мислите !