Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пътували във влак мъж и старица. През около час старицата изваждала една тубичка и се навеждала да пие. Минало се доста време и мъжат ожаднял, но го било срам да си поиска. Изчакал да влезе влака е тунел и бързо грабнал тубата и я изпил. Минали тунела и мъжът попитал: - Извинете, не се стърпях и ви изпих тубичката, но имаше много странен вкус! Какво имаше въре? - Ами туберколозна съм чедо, та си поплювам!!!!
Семейни 3,895 прегледа
Следващ →

Още вицове

Старият бик пред пенсия. Стопанинът доволен от неговата работа, докарал едно младо биче да поебава кравите, а оставил старият да си изживява годините в стадото, вместо, както е практиката, да го изпрати в кланницата. Младият влезъл в длъжност, поебава наред, умора няма. Старият пасе, разхожда се из ливадите, току почне да пръхти, да рие земята с копито, да хвърля къчове. Стопанинът отива при него и го успокоява: -Ти си вече стар, не се опитвай да правиш секс, паси си спокойно, това младото ще върши грубата работа, а аз ти обещавам, че до края на дните ти ще се грижа за теб прекрасно! -Благодаря стопанино, ама тоя малкият, както ги е подкарал кравичките, аз нарочно правя тези демонстрации, да не вземе нещо да ме обърка... Одърпан просяк иска пари от Шерлок Холмс. Холмс възмутено отказва да даде милостиня и го подминава. Д-р Уотсън пита: — Но защо, Холмс? Защо не даде няколко пенса на бедния човек? — Беден ли? В портмонето му има 124 лири и 60 пенса! — Не може да бъде? Откъде знаеш? — Ако не вярваш, дай да ги преброим заедно… Седят три момченца в пясъчника, пийват си биричка и си пушат. Минава кака Сийка и възмутено пита: - Как не ви е срам! И защо не сте на училище? Децата се споглеждат и едното отговаря отегчено: - Ти луда ли си ма!?! Кой почва училище на 5 годинки? Седемнайсет блондинки чакат пред киното и един полицай ги пита: - Какво чакате? Те отвърнали: - Чакаме още една блондинка. Нали филмът е над 18... Младеж прави неприлично предложение на момиче. Момичето: — Не. Само след сватбата! Младежа: — Ама тогава и от мъжа ти ще трябва да се крием…