Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влиза човек в магазина: - Килограм маслини. Продавача: - Да ви ги пакетирам ли? - Не. Ще си ги търкалям до вкъщи!
Любими Герои 3,179 прегледа
Следващ →

Още вицове

Огромен мъжага влиза в универсален магазин и започва да мери обувки. Всички размери се оказват малки за крака му. Накрая носят огромни патъци 49 номер. И те се оказват малки. Продавачът мрачно мърмори: - Извинете, господине, но след 49 номер вече започват куфарите... Младежи отишли на дискотека. Един от тях извадил 5 бонбона - екстази. Едно от момчетата решило да пробва екстази за първи път. Глътнал едно и започнал да танцува. След 30 минути, както му казали, тои нищо странно не усещал. Отишъл и си купил още едно екстази. Неговият приятел му дал и му казал да внимава, защото е силно, а и му е за първи път. След 1 час - пак нищо странно. Отишъл и купил трето екстази. Продължил да танцува и без да иска бутнал едната тон-колона в дискотеката. Веднага дошла охраната и младежът панически се затичал към изхода. Качил се в колата и подпапил с мръсна газ. Но за нещастие охранителите тръгнали след него с джип. Гонили го над половин час, но на младежа му се досрало. Спрял колата до една гора, затичал се навътре в тъмнината и така избягал на охранителите. Свалил си гащите и клекнал. В този миг някакъв човек го потупал по рамото и му казал: - Пич, не на дансинга бе! Катаджия спира кола... - Добър вечер г-не, с-на Колев от.. Ама вие да не сте пиян ??? Шофьорът едва мълви: - Не гоо..син старш`на.. нееесъм пиян.. - Как да не сте пиян, целият смърдите на джибри.. - Няма тако`а неш`о, гоо..син стааарш`на. - Абе защо ме лъжеш, бе, човек, толкова си пиян, че не можеш да говориш.. - Не ви лъжа, не съм пиян, г-н старшина. - Как не те беше срам да се качиш в колата, бре човек.., ще сгазиш някой.. - Епа не мо`ем да ходим г-н старшина.... - Можеш ли да ми развалиш сто лева? - За съжаление не, но благодаря за комплимента. Във връзка със случаите на масови пиянства в орбита ръководсвото на НАСА моли да се считат направените от американски астронавти открития на двойни галактики и двойни звезди за недействителни.