Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Ако нямам нужда от приятел, който да повтаря всеки мой жест, това прави много добре моята сянка.
Бисери 3,395 прегледа
Следващ →

Още вицове

Събрали се горските животни в гората за да съдят змията. Всеки давал предложение за наказание. Дошъл ред на заека: - Нека и отрежем главата! Животните се възмутили: - Зайо, това е много строго. - Добре, нека тогава и отрежем опашката до главата. Две мутри си говорят: - Абе, Марул, според тебе, дали живее някой под земята бе? - Ти как мислиш бе, Картоф. Според тебе кой боядисва репичките... Журналист взима интервю от известен боксьор. Към края на интервюто го пита: - Много ваши колеги са суеверни. Вие суеверен ли сте и вярвате ли в талисмани? Боксьорът отвръща: - О, да! Суеверен съм, как иначе!!?? Даже преди всеки мач си слагам подкова в боксовата ръкавица..... В една пещера, на една тел си висяли три прилепа! В един момент, средният рязко се изправил обратно и единия от долните два се обадил: - А стига, бе! Тоя пак припадна! Срещнали се германеца и българин. Германеца започнал да се хвали: -Аз съм от техническа нация. От захвърлени железа мога самолет да сътворя. -Така ли? -рекъл българина -Тогава доведи жена си, аз ще направя пасажерите!