Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Как е пещ за хляб на пернишки? - уеб камера . ---- А хлебаря който работи на уеб камерата - уеб дизайнер
Програмисти 2,833 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж се приближава към трамвайна спирка и гледа свой приятел от казармата. - Ооооо, Пешо, к`во правиш бе, не съм те виждал сто години... Да не си се оженил? - Още не съм. - Е, к`во чакаш... - Ми... трамвая... Мъж казва на жена си: - Знаеш ли, скъпа, поканих приятеля ми Ники на вечеря с нас. - Ти си откачил! Къщата ни е потънала в мръсотия, детето - сополиво, вкъщи няма нищо за ядене , аз имам пране - а той кани.... ! Мъжът: - Именно, нека да види. Той ми е най-добрият приятел, а напоследък почна много често да говори за женитба... При командата "ОТБОЙ", настъпва тъмната част от денонощието Един ден майката на седемте козлета излязла на пазар и им казала няма да отваряте вратата на никои.САМО НА МЕН паролата ще е "Ям чушки".Отишъл Кумчо Вълчо потропал на вратата козлетата попитали: -Кои е ? -Аз съм вашта маика. -Кажи паролата. Отвънка не се чуло нищо и вълкът си тръгнал.Отишал тои при лисицата(тя нали била най голямата клюкарка)попитал я дали знае паролата и тя му казала че паролата е ЯМ ЧУШКИ.След няколко дни Вълка пак отива същата ситуация,почукал тои на вратата отвътре се чуло: -Кои е ? -Маика Ви! -Кажи паролата -Ям чушки Отвътре се обадило едно козле -Яж ми ***! От днес си имаме шпионка! :) Разговор по телефона: - Ало, сървъра ли е? - Кой го търси? - Username: ivanov_22 & password: ****** - Изчакайте момент да ви свържа! (Verifing username and password). Пиииииу (шум от модем)