Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Възрастните хора са казали: Където е текло пак ще тече...
Бисери 3,053 прегледа
Следващ →

Още вицове

Решили дядо и баба да правят секс за последно.Рекла бабата - Абе, дядо, той не може се н.....и бре! Кво ша ми .... като ти е мек...? Дядото упорит: - Два молива ш’му сложа за шини, с тиксо ш’го вържа и пак ш’ти го набутам!" Речено - сторено, сложил дядото два молива отстрани, вързал ги с тиксо, мушнал цялата конструкция... Единия яйчник при вида на гледката казал на другия: -На тия години мислех, че всичко съм видял, братле, ама на носилка да го вкарват ми е за сефте... Жена към мъжа си: - Ходих на врачка, не трябва да ходиш на тази командировка. - Какво? Нещо лошо ли ще ми се случи?! - Не, щяло да ти бъде много хубаво. - По какво се различават Ман Сити и пакетчето за чай? - По това, че пакетчето за чай се задържа по-дълго в купата. По магистралата се движи вехта кола, в нея се возят възрастен мъж и жена му. Жената е полуглуха, но за сметка на това кара колата. Спира ги полицай. Полицаят: - Госпожо, карате с превишена скорост... Бабата: - К’во каза тоя? Дядото /крещи/: - Каза, че караш много бързо... Полицаят, оглеждайки документите на бабата пита: - О, вие сте от Смолян!!?? Бабата: - К’во вика тоя? Дядото: - Пита, дали сме от Смолян... Полицаят: - Имам силни спомени от Смолян. Преди много години там правих най-отвратителния секс в живота си... Бабата: - К’во вика? Дядото: - Вика, че те познавал... - Никога не се опитвай да разбереш това, което не можеш да разбереш... - Не разбрах... - И не се опитвай!