Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Пиете ли? - Не. - Сено ядете ли? - Не. - Значи не ставате за компания нито на човек, нито на животно.
Разни 1,830 прегледа
Следващ →

Още вицове

Олимпиадата в Москва. - Това мече Миша има много глупав поглед - обръща се Мюлер към Калтенбрунер. \"Не мисли, че ти си много красив\", мисли си Щирлиц. Мъж и жена гледат любовен филм. Тя му казва: - Виждаш ли! Виждаш ли главния герой как я обича! - А ти знаеш ли колко му плащат за това? - По-добре мълчи, Иванчо. - Защо, татко? - Защото е по-добре да мълчиш и да те мислят за идиот, отколкото да говориш и да разсееш всички съмнения. Нашенец отива на гости на добър приятел в Белград . Оня доста се бил замогнал покрай ембаргото и живеел в палат, с басейни, прислужнички. Яли, пили, разказвали си как са прекарвали незаконно гориво през границата и т.н. Станало време за лягане. Сърбина попитал нашия: - Ова е твоя соба, сакаш ли да спиш с бебо? - Не, не , изморен съм, пък и ако се разплаче бебето през ноща ... не, по-добре да съм сам. На сутринта го събудило дърпането на пердетата, опулил се нашият и видял една пищна мадама с оскъдно бельо, с дълги крака, добре оформен бюст, дълги черни коси ... нашият овесил език като разгонен пес. Тя го погледнала със страстните си очи, усмихнала се и прошепнала хващайки го за ръката: - Добро утро, я съм Бебо. - А, я съм Путьо - отвърнал нашият. Лекар казва на пациентка: - Вече няма смисъл да идвате при мен. Във вашия случай медицината е безсилна - вие сте абсолютно здрава.