Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мъж пита жена: -Госпожице, ще спите ли със мен за 1000 лв? ’Ще видим.’ Казала тя. -А за 500? -Едва ли. -А за 20? -Ама вие за каква ме мислите?( -Госпожице, мисля че разбрахме каква сте, сега уточняваме цената)
Семейни 2,891 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един рибар хванал златната рибка, тогава тя му казала: - Пусни ме и ще ти изпълня едно твое желание. Той си пожелал винаги да свършват заедно с жена си, рибката изпълнила желанието му, той си тръгнал и докато пътувал към вкъщи свършил 3 пъти.... Отива заекът в сладкарницата, поръчва си кафе и кифла и отива до тоалетната, да си измие ръцете. Когато се връща гледа кафето му изпито. - Кой ми изпи кафето? - попитал заекът. Никакъв отговор. - Пак питам, кой ми изпи кафето? Никакъв отговор. - Кой ми изпи кафето бе?! - изкрещял ядосано заекът. - Аз - изправила се мечката. - А кифлата защо не изяде? Ветеран от войната на посещение в болница. Главният лекар го развежда. Влизат в една стая. Сестрата докладва - този пациент е с 38 градуса температура, другия с 39… - Глезотии! - обадил се ветеранът - 38, 39 и легнали. Ние навремето в гората по 50 градуса вдигахме и пак не лягахме! Главният лекар се навел над ухото му и пошепнал: - Господине, при температура над 42 градуса човек умира. - Аз майтап си правя, бе! - отвърнал ветеранът - Къде ти при оня студ, я сме стигали до 25 градуса, я не! Един човек умрял и отишъл в рая. Там той видял голяма стена от часовници зад Свети Петър. — За какво са всичките тези часовници? Св. Петър отговорил, че това са часовниците на лъжите. Всеки път когато лъжеш, стрелките на часовника се движат с една секунда напред. — Аха – казал човекът – на кого е този часовник? — Това е часовникът на Майка Тереза. Стрелките му не са се поместили, тя никога не е казала лъжа. — А къде е часовникът на Бате Бойко? – попитал човекът. — Неговият ли? В офиса на Исус е… ползва го като вентилатор… Секретарката се облива в горчиви сълзи. Шефът, съчувствено: - Какво има? - Ей сегичка ми се обадиха, че мама е починала! - Съболезнования, скъпа. Ако искате, идете си у дома, днес ще се оправим без вашата помощ! - Не, благодаря, много сте любезен, но ще остана. След час шефът минава да види как е секретарката. Тя плаче истерично. - Сега пък какво? - Чух се със сестра си! Можете ли да си представите - и нейната майка е умряла днес!