Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Една бабичка отива на доктор: - Какви са оплакванията г-жо? - Ами, искам да ми направите пълни изследвания, ръце, крака ме болят, главата ми се върти.. - Идете зад паравана и се съблечете! - Ама защо, как така? На доктора му било нещо нервно и срязал бабата: - Абе събличай се, после ще се обясняваме.. Отишла бабата зад паравана, 10 минути се чува шум и пъшкане и накрая: - Хей, палавнико млад, готова съм! Идвай миличък, даже зъбките съм свалила да го шмушкам!!!
Семейни 3,163 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама приятели се срещнали. Единият казва: — Представи си значи! Вчера ходих в църквата да се изповядам и видях една жена да пуши! Да пуши в църквата?! За малко да си изпусна бирата направо! - Тате, трябва да говоря с тебе по един много деликатен въпрос... - Добре, ама нямам много време - казвай накратко! - Сто лева. Женен мъж веднъж преспал със секретарката си. Правили секс цял следобед, и когато станало 8 часа вечерта, мъжа се усетил и накарал момичето да отърка обувките в тревата и в калта пред офиса им. Прибира се след това и с влизането си почва: — Скъпа… няма какво да те лъжа… бях със секретарката цял следобед… — Лъжеш свиньо! Пак си играл голф! Съдията пита шофьора: - Как стана така, че автобусът се блъсна? - Нямам представа! През това време продавах билети. Един французин кротко си закусвал в хотела с франзела, кроасани, конфитюр и масло. До него седнал един американец, който нагло го гледал и си дъвчел дъвката. Поседял американецът, позяпал в чинията на французина и попитал: - Абе вие, французите, целия хляб ли ядeте? Французинът го погледнал и смутено казал: - Да, защо? - Щото ние в Щатите ядем само мекото. Корите и трохите ги събираме, преработваме ги, правим кроасани и ги изнасяме за Франция. Французинът продължил кротко да закусва, а янкито, продължавайки да мляска с дъвката, се обадил отново: - А ти и конфитюра ли ядеш? - Ъхъ - промърморил, човечецът. - Ние в Америка ядем само пресни плодове. Остатъците ги събираме, преработваме, правим на конфитюр и го изнасяме за Франция. Французинът вдигнал глава и казал: - Вие, американците, какво правите с презервативите, след като ги използвате? А американецът уверено казал: - Как какво, хвърляме ги. - А ние във Франция ги събираме, преработваме ги, правим дъвки и ги изнасяме за Щатите.