Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Тате обичаш ли животните? - Да, само че с гарнитура!
Семейни 2,926 прегледа
Следващ →

Още вицове

Питали радио Ереван: - Какъв е най-краткия виц за Станишев и Първанов? Радиото се замислило и по-късно отговорило: - Вицът е: Станишев и Първанов са много уважавани мъже! След като чули най-краткия виц за Станишев и Първанов от президентството позвънили в редакцията: - Президентът на България настоява за извинение от радиото, заради разпространяването на информация, противоречаща на обществения му престиж! Отговорът на Радиото: - Радио "Ереван" се извинява за израза, че Станишев и Първанов са много уважавани мъже, с който се разпространява неточна информация! Не са нито едното, нито другото! МВР уточнява, че задържаният полицай за опит за кражба от банка не е бил на смяна, т.е. няма конфликт на интереси...Полицаят ще бъде пуснат под гаранция, за да може да се върне на работа. Доктор предписва на един полицай да се лекува със свещички. Когато болният се прибира вкъщи той вече е забравил как трябва да се приемат те и се обажда на лекаря. "Свещичките се поставят анално", казва докторът и затваря телефона. Недоразбрал, полицаят се обажда отново на доктора по същия въпрос. "Поставете си свещичките ректално", казва този път докторът видимо раздразнен и поставя слушалката обратно на телефона. Изпаднал в недоумение полицаят се обажда още веднъж. "Натикайте си тези свещички в задника!", изкрещява докторът и тръшва телефона. Окончателно объркан полицаят също затваря телефона. "Обясни ли ти как се слагат свещичките?", любопитства жената на полицая. "Не", казва полицаят. "Днес явно е много раздразнителен". Учените смятат, че началото на Вселената е поставено от Големия взрив. Прави са - Чък Норис имал газове... Двама студенти се събуждат във едно легло след тежка пиянска вечер и единия вика на другия -Извинявай брато ама снощи правихме секс и затова 1 на 0 за мен. На следващата сутрин. -Извинявай ама снощи реших да ти го върна и си легнах при теб за това 1 на 1 . -Хаха ама аз си направих майтап с теб! -Значи 1 на 0 за мен ...