Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един мъж решил да се отърве от котарака на гена си. Сложил го в торба, закарал го на 2 км от къщи и го оставил там. С леко сърце се върнал вкъщи. Какво да види? На изтривалката пред вратата седи котаракът, чака го и радостно мърка. Мъжът побеснял. На следващия ден пак взел котарака и го отнесъл на 4 км. Пак същата история: котаракът седи на прага и търпеливо чака. Мъжът си заскубал косите. Мислил, мислил и решил: взел котарака, седнал в колата и карал 10 км направо, 20 км наляво, 7 км на югозапад и 15 км на североизток, хвърлил котарака и тръгнал. След два часа мъжът звъни на жена си по телефона: — Котаракът вкъщи ли е? — Да, скъпи, върна се преди пет минути, а ти защо питаш? — Дай ми го изрода на телефона — изгубих се…
Семейни 2,950 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж се прибира вкъщи след работа и пита жена си: - Онова, жълтото в буркана в банята, е гел за коса, нали? - Не, лепило за тапети. - Тогава няма защо да се чудя, че в службата не можах да си сваля шапката. Голф двойка с пернишка регистрация спира на светофар до един Майбах. Шофьорът на голфа сваля джама, прави знак на шофьора на майбаха да направи същото и го пита: - Колега, как е колата, върви ли, добре ли вози, доволен ли си от нея? - Ами /леко учуден/ - супер е, нямам никакви оплаквания.... - Не бе, щото гледам- малко ги карат и затова... - Здравейте, красавици, аз се казвам Пешо, а вие? - Ние - не. - Дядо, ти какво правеше през войната? - Бях в контраразузнаването. - А с какво се занимаваше там? - Обръщах пъновете в гората с мъха на юг, да обърквам противника. - Маестро - обръща се клиентката към художника, - бихте ли нарисували заедно с мен и сина ми? - С удоволствие, но картината ще ви струва с осемдесет марки повече. - А ако го държа в скута си?